• מכתב תודה אורי שחר

  2012
   

  שלום קוראים לי אורי ואני מתאמן אצל יובל זה כמה שנים .
  אף על פי שאצלנו במשפחה ספורט נחשב כסטנדרט לא הייתי בטוח בשחייה לפני כמה שנים, אבל יובל עזר לי ובמשך השנים התקדמתי בקבוצות.
  אני גאה לומר שאני שבזכות יובל אני מתמיד להגיע לחוג השחייה באופן קבוע כבר מספר שנים וההשקעה משתלמת.
  הכרתי באימון חברים טובים שכיף להעביר איתם שעה וחצי של אימון מסיבי (אבל כיפי) .
  בנוסף לכך אני סובל מבעיה שהקשתה עליי במשך השנים אבל יובל עזר לי להתגבר עליה מה שנתן לי יותר ביטחון וכיום שחייה הוא הספורט האהוב עליי כיוון שהוא חלק ממני.

  ולכן אני רוצה לומר ליובל תודה רבה על שנים טובות וקשות של מכשולים וקילומטרים ותחרויות שרק מחשלות אותך והופכות אותך לאדם טוב יותר , תנסו גם אתם .

 • דור יחזקאל, בן 15 וחצי

  11.11.2011
   

  מאז שאני זוכר את עצמי חיפשתי תחביב מיוחד. בין מספר רב של חוגים התנסתי בהם נתקלתי לבסוף ובניגוד לרצוני בשחייה.
  ההורים שלי רצו שאני אלמד לשחות כמו שצריך ומה שהתחיל כשני שיעורים פרטיים התגלגל להיות ספורט שבו אני מתאמן כבר 6 שנים.
  אצל יובל גיליתי את השחייה ואת ההנאה שבשחייה, ועם השנים התבגרתי ביחד עם בית הספר של יובל.
  יובל הוא מאמן רציני,מקצועי מאד וקשוח אבל גם נחמד מאוד והוא הכניס אותי לתוך עולם הספורט ודחף אותי להישגים באימונים גם כשכבר כמעט לא יכולתי לנשום.
  השעתיים בשבוע שבהן אני מתאמן אצל יובל הן שעתיים של סבל רציני, במובן החיובי. בסוף אימון מרגישים את הלב מפמפם, השרירים כואבים ממאמץ ואתם מלאים באושר שסוף סוף נגמר אך גם בעצבות, שהאימון נגמר.
  השחייה לימדה אותי שאני יכול יותר ממה שחשבתי שאני מסוגל, וגם אם קשה זה לא סיבה לוותר(עם כל הקלישאתיות שבדבר).
  ובנוסף לכל מה שכתבתי כאן חברי הקבוצות הם חבר'ה איכותיים שבאים לשחות ולא לנוח, ועם הזמן גם נוצרו חברויות שהן מעבר למסגרת האימונים וזה משהו שראוי להערכה לדעתי.

   

 • חיים ורונית ג'רפי מכתב תודה

  11.08.2012
   

  את יובל רותם הכרנו לפני עשור כאשר ילדינו הגדולים נרשמו לחוג שיפור סגנון שחיה וחוג שנתי בבית הספר לשחיה של יובל רותם בסביון.

  כבר אז פגשנו באדם יוצא דופן באופיו ובחיבתו הגדולה למים וללימוד שחיה, ראינו זאת בגישתו הנעימה והרכה לילדים תוך נתינת דגש על קשיים שזיהה מיד.

  יובל דואג לחיזוק הביטחון העצמי של הילד וביכולת העברת האמונה בילד לביצוע המשימות בשיעורי השחיה שנראו לילד עד אז כבלתי ניתנות לביצוע.

  את התוצאות ראינו די מהר – ילדינו התחזקו והפכו לשחיינים לכל דבר, הדבר בא לידי ביטוי ביכולות שלהם להתמודד עם טכניקת השחיה בפרט ובפעילות הגופנית בכלל.

  אין לנו ספק כי החוג המתאים בו יוכל ילד לשאוב ביטחון ואמונה ביכולתיו הוא חוג שחיה שנתי בבית הספר לשחיה של יובל רותם.

  תוך מספר שיעורים הבחנו בשינוי העצום שחל בילדים, ביכולת התנועה שלהם ובעקבות כך גם בבטחונם העצמי.

  בעקבות גילוי היכולות שלהם, הילדים נפתחו יותר וניסו דברים שלא העזו לבצע קודם, ברור לנו שפתיחות זו נרכשה במהלך הזמן בחוג אצל יובל.

  יובל ניחן בסובלנות וסבלנות אין-קץ, באמונה ביכולת הילד ובהבנה וידע מקצועיים בכל הקשור לפעילות גופנית לילדים בכלל ולשחיה בפרט.

  מעבר לחיזוק הפעילות יובל נותן דגש על נושא של עבודה בקבוצה תוך מתן ערך לחברות ועזרה הדדית בין ילד לחברו, חשיבות ההשתפות בתחרויות השחיה ולו רק לשם ההשתתפות, דברים אלה הם הערך המוסף ללימוד השחיה.

  החשיבות שמעניק יובל לכל ילד והתחושה שהוא נוסך בו של אהבה, אמונה וחום עוזרים מאוד להתקדמותם של הילדים וציפיות הילדים למפגש הבא מעידים על ההנאה שהם מפיקים בחוג.

  על כל מה שהזכרנו "מנצח" אדם בעל לב רחב ומלא אהבה לעיסוקו שבו, אנו מניחים רואה יובל לא רק מקצוע, אלא ייעוד, ייתכן שרק בזכות כך ניתן להצליח !!

  מודים אנו, לך יובל, על הזכות לפגוש בך ולהפקיד בידיך הנאמנות את ארבעת ילדינו, על העזרה הרבה והביטחון שהצלחת ועדיין ממשיך לנסוך בהם בשעות בהן הם מבלים במחיצתך במסגרת החוג לשחיה.

  העובדה כי ילדינו מזה מס' שנים ממשיכים להגיע ולהתמיד בחוג מעידה כאלף מונים על תרומתך לנושא.
  יישר כח !
  חיים ורונית ג'רפי