עולמות השחייה של יובל רותם

 

בית הספר לשחייה - הצליח למתג את עצמו כמוביל בתחומו ורכש מוניטין רב באזור בקעת אונו מעצם פעילותו בסניף "קאנטרי סביון"  מזה כ 12 שנים. ובאזור חשמונאים, מודיעין והסביבה בשלושת השנים האחרונות.

יובל רותם מנהל "עולמות השחייה" אלוף ישראל בשחייה בסגנון פרפר לשנת 1985, אימן במשך 3 שנים  את נבחרת ישראל ואת המחוננים של הנוער בווינגיט. כיום עוסק באימון ובהדרכת קבוצות שחייה ,באימון מאסטרס ובהידרותרפיה.

יובל רותם - פיתח  שיטות לימוד חדשות בעלות גישה צעירה ומרעננת לכל הגילאים, המאפשרות לתלמידים להגיע לרמת שחייה גבוהה של טכניקה בכל הסגנונות ויכולות כושר גופני גבוה.

"עולמות השחייה" צבר לעצמו מוניטין רב לאורך השנים בזכות צוות מדריכים מקצועי ותיק ומנוסה.

לכל מדריך יש את הגישה ודרכי התקשורת המיוחדת שלו עם התלמידים המהווה יחידה נפרדת בפני עצמה במהלך השיעורים. שילוב זה משמש מודל לביה"ס כולו ותורם להערכה חיובית בקרב הלקוחות הן מצד הילדים והן מצד ההורים.

"עולמות השחייה" פועל כל השנה , ומשלב קורסי קיץ וחוגי חורף ללימוד ושיפור סגנונות שחייה שונים, לילדים ,למבוגרים ולקבוצת "מאסטרס" – מקצועיים או שחייני עבר המתעסקים בשחייה מקצועית או בטריאתלון.

המוטו בלימוד שחייה הוא מיגור פחדי מים בקרב ילדים ומבוגרים. ההתגברות היא בשלבים והביטחון מסייע לאחר מכן  גם בתחומי החיים. הדגש הוא על לימוד טכניקה וסגנון – "ילד שיודע לשחות נכון גם ישחה מהר ".

ישנה חשיבות רבה לחזוק חגורת הכתפיים ולשפור רמת הבריאות והמערכת החיסונית, תוך כדי חינוך למשמעת עצמית , בניית אסטרטגיה והשקעה לטווח רחוק.

פעמיים בשנה – בחורף ובקיץ מתקיימת תחרות שחייה לסיום מחצית שנה ולסיום שנה,

בסיוף התחרות  מתקיימת חלוקת  מדליות לזוכים.  התחרות מעודדת ומאתגרת את התלמידים לאורך השנה ומעלה את רמת המוטיבציה ללמוד ושיפור השחייה.